Przejdź do głównej zawartości

Post gościnny z Amy

Hej! 
Dzisiaj gości u mnie Amy z http://amyrysuje.blogspot.com. Zapraszam do czytania!

________________

Cześć!
Postanowiłam razem z Weroniką, że wymienimy się postami gościnnymi. Uważam, że takie wpisy są ciekawe, ponieważ dzięki nim mogę poznać kolejnego ciekawego blogera, o którym nie miałam zielonego pojęcia.

                            
 A więc tak... Jestem Amy i uczęszczam do gimnazjum w województwie Lubelskim. W internecie posługuję się swoim pseudonimem, ponieważ zależy mi na anonimowości. Mam wiele pasji i co jakiś czas znajduję nowe, a moją zmorą jest brak czasu. Moje pasje to...
RYSOWANIE
Rysuję od kiedy pamiętam i nigdy nie rozstaję się z ołówkiem. Poświęcam na to większość wolnego czasu oraz pieniędzy... ;D Uwielbiam poznawać nowe techniki i ciekawostki, a niedługo mam zamiar spróbować swoich sił w malowaniu. Nie jest to moja mocna strona, więc czas się podszkolić!
                                                             DIGITAL
Uwielbiam rysować na tablecie graficznym. Najczęściej tworzę w weekendy, wtedy mam dużo wolnego czasu i mogę się odprężyć. Stworzyłam tylko cztery prace wykonane w ten sposób, ale planuję o wiele więcej! KOLOROWANIE
Jestem wielką fanką kolorowania, więc posiadam stos kolorowanek, które już mi się nie mieszczą w szafce. Kocham patrzeć jak kolory łączą się ze sobą tworząc coś niesamowitego, a niewidoczne dotąd szczegóły stają się ciekawymi ''smaczkami'' obrazka.


Uwielbiam czytać, dlatego założyłam drugiego bloga Just Amy. Niestety nie ma tam jeszcze recenzji, ale wraz z rozpoczęciem wakacji strona ruszy pełną parą! Zajmuję się również scrapbookingiem oraz pieczeniem. A tyłek rośnie... W weekendy piję ciepłą herbatę i gram w moje ukochane gry takie jak Wiedźmin czy coś z multi np. Heroes Of The Storm. Na koniec dodam, że nienawidzę słodkiego popu. ;D


Mam nadzieję, że wpadniecie do mnie przynajmniej na chwilkę (aaa, tak z ciekawości) i nie pozostaje mi nic innego niż zakończyć ten post. Czuję, że Weronika mnie zabije za tę ilość zdjęć. ;*
Trzymajcie się!
______________________
Weronika: Dziękuje za wymianę :*
Niestety do województwa Lubelskiego mam za daleko, aby cię zabić ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Apollo i Boskie Próby. Ukryta Wyrocznia- Rick Riordan

Hej! Udało mi się (znowu ;) zmienić szablon. Co myślicie o nim? Mówcie jakie poprawki mogę ewentualnie wprowadzić. Jeśli chcielibyście, żebym wam też jakiś szablon zrobiła- piszcie ;).
Ostatnio udało mi się dorwać (czytaj kupić) pierwszy tom nowej serii Ricka Riordana, a mianowicie : Apollo i Boskie Próby. Ukryta Wyrocznia.

Jako, że jestem wielką fanką wujka Ricka (czyli Ricka Riordana, twórcy książek o Percym Jacksonie oraz wielu innych o mitologii, nie tylko greckiej), była to dla mnie obowiązkowa pozycja do zakupienia, zaraz po wydaniu. Sam pomysł autora na tę książkę już mnie strasznie zainteresował, bo jeszcze nie czytałam o takiej karze dla boga- Zeus uczynił Apolla śmiertelnym przez jego przewinienie. Koncepcja wydała mi się nowa, ciekawa. Po ostatniej części przygód o greckich herosach wydawało mi się, że autorowi brakowało trochę pomysłów, jednak tym bardzo pozytywnie mnie zaskoczył!

Dawca- Lois Lowry

Wizjonerska opowieść o świecie, w którym ludzie zapomnieli, czym są miłość, pamięć i... kolory.