Przejdź do głównej zawartości

O autorce     W internecie będę się posługiwać pseudonimem LightBreeze. W rzeczywistości – po prostu Weronika. Założyłam tego bloga, aby dzielić się z Wami moimi opiniami o przeczytanych książkach. Jeśli nie będę miała czasu, lub książka po prostu mi się nie spodoba- jej recenzja nie trafi na bloga, jednak jeśli chcecie wiedzieć co aktualnie czytam i jakie książki przeczytałam w tym roku zapraszam do zakładki wyzwanie książkowe.
     Powieści oceniam w skali od 1 do 10. Mam nadzieję, że nie będę musiała opisywać książek poniżej 5 :)

    Najtrudniejsze w zakładce O mnie, jest opisanie siebie 😁
W rzeczywistości jestem normalną 14-nastolatką, która w każdej chwili próbuje sięgnąć po książkę :P Co dzień muszę wytrzymywać kilka godzin w gimnazjum odliczając dni do wakacji i czytając książki. Czytam je kiedy tylko się da- w czasie wolnym, w szkole, w samochodzie...
W chwilach wytchnienia od czytania rysuję lub gram na pianie. Mieszkam godzinę od Wrocławia. W mojej klasie jest 18 chłopców i  4 dziewczyny 😛 Jestem raczej osobą pozytywną i wesołą, ale nie jesteście na tym blogu, aby czytać o mnie, a o książkach! Więc zapraszam Was do czytania :)

          
    
                                                                       Pozdrawiam! LightBreeze

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Apollo i Boskie Próby. Ukryta Wyrocznia- Rick Riordan

Hej! Udało mi się (znowu ;) zmienić szablon. Co myślicie o nim? Mówcie jakie poprawki mogę ewentualnie wprowadzić. Jeśli chcielibyście, żebym wam też jakiś szablon zrobiła- piszcie ;).
Ostatnio udało mi się dorwać (czytaj kupić) pierwszy tom nowej serii Ricka Riordana, a mianowicie : Apollo i Boskie Próby. Ukryta Wyrocznia.

Jako, że jestem wielką fanką wujka Ricka (czyli Ricka Riordana, twórcy książek o Percym Jacksonie oraz wielu innych o mitologii, nie tylko greckiej), była to dla mnie obowiązkowa pozycja do zakupienia, zaraz po wydaniu. Sam pomysł autora na tę książkę już mnie strasznie zainteresował, bo jeszcze nie czytałam o takiej karze dla boga- Zeus uczynił Apolla śmiertelnym przez jego przewinienie. Koncepcja wydała mi się nowa, ciekawa. Po ostatniej części przygód o greckich herosach wydawało mi się, że autorowi brakowało trochę pomysłów, jednak tym bardzo pozytywnie mnie zaskoczył!

Dawca- Lois Lowry

Wizjonerska opowieść o świecie, w którym ludzie zapomnieli, czym są miłość, pamięć i... kolory. 


Post gościnny z Amy

Hej! 
Dzisiaj gości u mnie Amy zhttp://amyrysuje.blogspot.com. Zapraszam do czytania!

________________

Cześć! Postanowiłam razem z Weroniką, że wymienimy się postami gościnnymi. Uważam, że takie wpisy są ciekawe, ponieważ dzięki nim mogę poznać kolejnego ciekawego blogera, o którym nie miałam zielonego pojęcia.