Przejdź do głównej zawartości

O autorce     W internecie będę się posługiwać pseudonimem LightBreeze. W rzeczywistości – po prostu Weronika. Założyłam tego bloga, aby dzielić się z Wami moimi opiniami o przeczytanych książkach. Jeśli nie będę miała czasu, lub książka po prostu mi się nie spodoba- jej recenzja nie trafi na bloga, jednak jeśli chcecie wiedzieć co aktualnie czytam i jakie książki przeczytałam w tym roku zapraszam do zakładki wyzwanie książkowe.
     Powieści oceniam w skali od 1 do 10. Mam nadzieję, że nie będę musiała opisywać książek poniżej 5 :)

    Najtrudniejsze w zakładce O mnie, jest opisanie siebie 😁
W rzeczywistości jestem normalną 14-nastolatką, która w każdej chwili próbuje sięgnąć po książkę :P Co dzień muszę wytrzymywać kilka godzin w gimnazjum odliczając dni do wakacji i czytając książki. Czytam je kiedy tylko się da- w czasie wolnym, w szkole, w samochodzie...
W chwilach wytchnienia od czytania rysuję lub gram na pianie. Mieszkam godzinę od Wrocławia. W mojej klasie jest 18 chłopców i  4 dziewczyny 😛 Jestem raczej osobą pozytywną i wesołą, ale nie jesteście na tym blogu, aby czytać o mnie, a o książkach! Więc zapraszam Was do czytania :)

          
    
                                                                       Pozdrawiam! LightBreeze

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dyskusja nt. ostatniej części Harrego Pottera.

Hej! Dzisiaj przychodzę do Was z czymś innym niż zwykle, a jest to dyskusja o niedawno wydanej części Poterra. Mówimy o wszystkim, więc jeśli jeszcze nie czytałeś książki, nie waż się czytać wpisu. Spojlery 😉 Osiem pytań, osiem osób, wszystko po to, aby pogadać o ósmej części słynnej serii książek. Jak inni ją postrzegają? (Jeśli jesteście ciekawi mojej opinii, zapraszam tutaj na recenzję). Jest nic nie warta, czy wręcz przeciwnie? 


Ksiązka w której zmieniłabym fabułę. *goscinnie*

Hej!Dzisiaj wpis będzie nietypowy, ponieważ jest to zestawienie trzech tekstów od autorek różnych blogów na temat: Książka, w której zmieniłabym fabułę. Cała akcja jest zorganizowana w ramach kampanii PRZECZYTAJ & PODAJ DALEJ zorganizowanej przez Magdalenę z http://www.savethemagicmoments.pl ;) Zapraszam do czytania, a autorkom dziękuję za wzięcie udziału! 


Paulina z http://www.paulinakaleta.com


„Zanim się pojawiłeś” wzbudza ogromne kontrowersje. Książkę jedni kochają i wylewają przez nią morze łez. Drudzy, rozochoceni zachwytami tych pierwszych, niemile się rozczarowują… Niektórzy musieli przeczekać szum wokół książki, a potem i filmu, by móc po nią sięgnąć. Ale cały czas, gdzieś tam huczy o tej niezwykłej historii. Ja sama należę do grona fanów Jojo Moyes i każdą książkę wychodzącą spod jej pióra czytam z ogromnym zainteresowaniem. A „Zanim się pojawiłeś” to dla mnie taka książka, którą ma się ochotę przeczytać. Kiedy Lou traci pracę, nie wie, co zrobić ze swoim życiem. Na szczęśc…

Podsumowanie! | listopad

Witajcie!
Listopad minął tak szybko i nie mogę uwierzyć, że jest już grudzień i niedługo święta. Nawiązując do poprzedniego postu (o świątecznym klimacie w listopadzie) - powoli wprawiam się w ten klimat:D
Przychodzę do Was z podsumowaniem, które ostatni raz było na blogu w maju i mam nadzieję, że tym razem będzie ciekawsze i niezanudzę Was informacjami, które będą mówić ile stron dziennie czytałam. (jestem ciekawa kogo poza autorem postu to interesuje 😉)